- Úvod
- RYBÁŘSKÉ PRUTY
- Sportex pruty
- Sportex pruty na moře
- Sportex prut Magnus Seamaster Travel Jigging 2.15m 50lbs, 4 díl
Sportex prut Magnus Seamaster Travel Jigging 2.15m 50lbs, 4 díl

- Podrobnější popis produktu
- Komentáře 0
Sportex prut Magnus Seamaster Travel Jigging 2.15m 50lbs, 4 dílSkladem5 245 Kč/ ks4 334,71 Kč bez DPH
Cestovní prut pro mořský rybolov Sportex Magnus Seamaster Travel Jigging 2.15m 50lbs
Tento unikátní prut patří do řady prutů, která byla vyvinuta pro lov tresky, vlka, tresky, mníka a platýse. Všechny modely mají téměř identickou akci jako dvoudílné verze a zaujmou stejně špičkovým výkonem při použití na vodě. Oceníte především citlivou akci špičky, která umožňuje kontrolované vedení nástrahy s velmi dobrou detekcí záběru. To vám umožní přirozenou prezentaci nástrahy ve všech vrstvách vodního sloupce. 50lb modely byly vyvinuty pro lov s těžkou přirozenou návnadou na mníka nebo skalní ryby, nebo pro lov XXL s nástrahami v silných proudech nebo pro driftování v hloubkách až 300 metrů.
Pro každého, kdo chce používat lehké pilkrové nástrahy a přírodní nástrahy do 500 g ve středních hloubkách kolem 100 metrů, je univerzální 30lb model tou nejlepší volbou.
Verze 20lb je perfektně nastavena pro lov různých návnad nebo návazců s přírodní návnadou do 300g v mělké vodě až do hloubky 50 metrů.
Jiggingové pruty Magnus Seamaster jsou osazeny křížovou koncovkou od Pac-Bay, včetně krytky EVA.
Technické informace:
Délka prutu: 2.15m
Dílů: 4
Transp. délka: 63cm
Transp. délka s tubusem: cca 74cm
Testovací křivka: 50lbs ( nástrahy do 700g )
Oček: 10 ( Sea Guide se SIC výplní )
Hmotnost: 285g
Sedlo navijáku: Sea Guide
Blank: Ultra High Modulus Carbon ( Made in Japan )
* Prut je dodáván v tvrdém přepravním pouzdře.













.png)



